Nova godina u srcu Pariza

Avionom iz Beograda, 5 dana, tokom novogodišnjih praznika

polazak u ponedeljak 29. decembra, povratak u petak 2. Januara 2026.

DAN 1. ponedeljak, 29.12./BEOGRAD- PARIZ

Sastanak putnika na aerodromu Nikola Tesla, 2 časa pre leta. Let za Pariz u 13.30h (JU244). Sletanje u 16.10h. Nakon graničnih formalnosti, transfer do hotela. Smeštaj u hotel. Slobodno veče. Moguće fakultativna pešačka tura- Pariz noću, ukoliko vremenski uslovi dozvoljavaju.

DAN 2. utorak, 30.12./ PARIZ-RAZGLED GRADA-KRSTARENJE SENOM

Doručak. Slobodno vreme ili fakultativni razgled grada sa vodičem pešaka: Opera, Trg Vandom, Konkord, Jelisejska polja, Trijumfalna kapija, Trokadero, Ajfelov toranj, Notr Dam, Monmartr, odlazak na Place Tert, najromantičniji trg grada, vetrenjače Pariza….Mogućnost fakultataivnog krstarenja Senom. Slobodno vreme u Parizu. Individualni povratak u hotel.  Noćenje.

DAN 3. sreda, 31.12./PARIZ- VERSAJ

Doručak. Slobodno vreme ili fakultativni izlet, poseta  dvorca Versaj. Tvorac ove jedinstvene palate bio je francuski kralj Luj XIV, poznat pod imenom Kralj Sunce, danas jedna od najvažnijih znamenitosti francuske istorije. Ovaj ogromni dvorski kompleks okružen prostranim parkom, najveći i najraskošniji u Evropi. Versajski dvorac je pretvoren je Francuski istorijski muzej i kao deo svetske kulturne baštine, nalazi se pod zaštitom UNESCO-a. Povratak u centar grada i slobodno vreme u Parizu. Individualni povratak u hotel. Noćenje.

DAN 4. četvrtak,01.01./PARIZ – LUVR

Doručak. Slobodno vreme ili fakultativna poseta Muzeju Luvr. Otvoren davne 1793. godine za javnost, inače dvorac francuskih kraljeva od 1204. godine, koji je odlukom revolucionarne vlade 1791. godine pretvoren u muzej, sa kolekcijom od oko 35 hiljada neprocenjivih umetničkih dela i antikviteta, koji datiraju od 6. veka pre nove ere do 18. veka. Galerije se prostiru na preko 60.000m2, a sve to ga čini najvećim muzejem na svetu. Impozantnost ove vredne kolekcije potvrđuje jedan proračun koji kaže da kada bi svako delo razgledali 30 sekundi, bilo bi potrebno 100 dana za razgledanje muzeja Luvr. I ne budite začuđeni, ukoliko tokom uživanja u ovakvoj umetničkoj poslastici i putovanju kroz vreme, nabasate na kojekakvog duha! Parižani su verovali da je muzej zaposednut duhom mumije Belphegor. Slobodno popodne u Parizu.

Individualni povratak u hotel. Noćenje.

DAN 5. petak,02.01. /PARIZ -BEOGRAD

Doručak. Odjava hotela, slobodan dan za uživanje u čarima Pariza, individualne obilaske, muzejima, ispijanje dobre kafe uz pariski kroasan, fotografisanje…U popodnevnim časovima transfer do aerodroma. Direktan let za Beograd u 13.55h (JU247). Sletanje u Beograd u 16.15h. Kraj programa.

Promo cena - Hot599€
Cena aranžmana689€
avionom, transfer, hotel 3*
Moguće plaćanje na 6 mesečnih rata
PROMO HOT CENA VAŽEĆA ZA RANE PRIJAVE- BROJ MESTA OGRANIČEN
Aranžman obuhvata:

* avioprevoz Beograd-Pariz-Beograd kompanijom Air Serbia sa jednim komadom kabinskog prtljaga (dimenzija 55x40x23 cm, do 8kg),

* smeštaj 4 noćenja u hotelu sa minimum 3*,  1/2 ili 1/2+1 sobe,

* transfer od aerodroma do hotela i povratno,

* turistička organizacija putovanja,

* asistenciju lokalne agencije i agencije organizatora u slučaju potrebe putnika ili vanrednih situacija,

 

Aranžman ne obuhvata:

*  obavezno međunarodno putno zdravstveno osiguranje,

*  doplate za čekirani prtljag do 23kg,

*  individualne troškove,

*  fakultativne dnevne izlete,

*  ostale usluge ovim programom ne pomenute, kao i dodatni angažman vodiča, transfera i drugih usluga van programom predviđenih.

 

Prilikom prijave za aranžman, neophodna je kopija pasoša, koji je važeći min 3 meseca od datuma povratka,

Cena aranžmana je podložna promeni, garantovan je samo uplaćeni deo aranžmana,ili aranžman uplaćen u celosti.

Promotivna cena važi za rane prijave ili popune mesta na promociji.

 

Aranžman je rađen na bazi trenutne, osnovne i najpovoljnije tarife avio karte. U slučaju kada nema mesta na kalkulisanoj tarifi, moguće je putovati uz doplatu po ceni sledeće raspoložive tarife. Kada klijent izvrši potvrdu rezervacije odnosno uplati aranžman ili rezervaciju, izdaje se avio karta.

Napominjemo da jednom izdata karta, koja se izdaje prilikom rezervacije, nema mogućnost promene imena ili datuma, i ima više tarife promene ili dodavanja prtljaga ukoliko se klijent nije odlučio prilikom rezervacije.

Organizator putovanja nije ovlašćen niti može da proverava valjanost isprava/pasoša sa kojim putnik putuje, stoga napominjemo da pre rezervacije klijent proveri važnost i ispravnost istih.

 

Način plaćanja:

Sva plaćanja se vrše u dinarskoj protivrednosti po srednjem kursu NBS.

* rezervacija aranžmana –150€

* do 30 dana pre puta, 100€

* do 10 dana pre puta, ostatak aranžmana

Odloženo plaćanje do 6 mesečnih rata bez kamate ( do 01. marta 2026.):

* rezervacija aranžmana – 150€

* ostatak na jednake mesečne rate do marta 2026., uz deponovanje garancije plaćanja (kreditnom karticom, čekovima, adm.zabrana)

(Za plaćanje na rate neophodno je izjasniti se prilikom sklapanja ugovora, a deponovanje čekova, overene administrativne zabrane, kreditne kartice obavezno je najkasnije 5 dana po rezervaciji. Ukoliko klijent nije deponovao garancije plaćanja u navedenim rokovima, agencija če smatrati da je izabran način plaćanja do polaska, i uplate prihvatati sa rokom isplate do 10 dana pre puta)

 

Cene fakultativnih izleta:

fakultativni izleti – nisu sastavni deo programa, već fakultativni, u organizaciji inopartnera, a uključuju: razgledanja destinacije sa vodičem  na srpskom jeziku spolja (ako nije drugačije navedeno)  bez predviđenih ulazaka u objekte, muzeje. Poseta konkretnom lokalitetu, muzeju, galeriji i slično, moguća je tokom pauze. Cene su podložne promenama, minimum za realizaciju izleta je 25 putnika. U slučaju manjeg broja prijavljenih, agencija može ponuditi korigovanu cenu.

 

* Pešačka tura: 40eur, deca 30eur,

* Versaj (rezervacija, ulaznicaa, vodič) :75eur, deca 65eur

* Krstarenje Senom: 25eur, deca 20 eur

* Muzej Luvr (na upit, rezervacija i ulaznica, individualni ulazak) – 35€

 

Opis hotela:  Planiran hotel za smeštaj grupe je Hôtel Reseda Paris Porte de Bagnolet. Hotel je sa 3 zvezdice, smešten na istočnoj periferiji Pariza, odmah pored metro stanice Gallieni, što omogućava brz pristup centru grada. Nudi jednostavno opremljene sobe sa privatnim kupatilom, besplatan Wi-Fi i kontinentalni doručak, a osoblje govori više jezika. Idealan je za turiste i poslovne putnike koji traže povoljan smeštaj sa dobrom povezanošću. Agencija zadržava pravo da u slučaju prebukiranosti navedenog hotela, goste smesti u hotel iste kategorije i kvaliteta.

 

Popusti i doplate:
* deca do 12 godina u pratnji dve odrasle osobe imaju popust 40€,
• doplata za 1/1 sobu 220€, (na upit)
OPŠTE NAPOMENE:

Proverite 3 dana pre putovanja tačno vreme i mesto polaska !

Proverite važnost pasoša prilikom prijave za aranžman!!

  • Dužina trajanja slobodnog vremena za individualne aktivnosti tokom programa putovanja zavisi od objektivnih okolnosti (npr.dužine trajanja obilazaka, termina polazaka…) i isključivo vodič – pratioc imaju ovlašćenje da odrede dužinu trajanja pauze ili obilaska,
  • Za sve informacije date usmenim, telefonskim putem agencija ne snosi odgovornost. Validan je samo pisani program putovanja istaknut u prostorijama agencije.
  • Organizator putovanja zadžava pravo promene programa putovanja usled nepredviđenih objektivnih okolnosti na koje nije mogao da utiče (npr.gužva u saobraćaju, zatvaranje nekog od lokaliteta predviđenog za obilazak..)
  • Potpisnik ugovora o putovanju ili predstavnici grupe putnika obavezni su da sve putnike upoznaju sa ugovorenim programom putovanja, uslovima plaćanja i osiguranja, kao i Opštim uslovima putovanja organizatora putovanja
  • Putnici koji poseduju inostrani pasoš dužni su da se informišu kod nadležnog konzulata o uslovima koji važe za ulazak i boravak i  da sami blagovremeno i uredno obezbede potrebne uslove i isprave
  • Agencija ne snosi odgovornost u slućaju da pogranične vlasti onemoguće putniku izlaz tj. napuštanje R.Srbije ili ulaz na teritoriju EU i u tom slučaju će ovakav slučaj tretirati kao otkaz aranžmana od strane putnika.
  • Molimo putnike da se blagovremeno informišu u agenciji ili na sajtu M.I.P Srbije o uslovima ulaska i boravka u R. Francuskoj
  • Program rađen na bazi minimum 25 prijavljenih putnika. Organizator zadržava pravo da u slučaju nedovoljnog broja  prijavljenih putnika otkaže putovanje najkasanije 5 dana pre puta.
  • Obavezno blagovremeno proveriti u agenciji regulative vezane za dozvoljeni prtljag (dimenzija, težina, sadržaj),
  • preporučujemo da putnik izvrši uplatu putnog osiguranja, prtljaga, kao i osiguranja u slučaju otkaza.

 

GARANCIJA PUTOVANJA:

U skladu sa odredbama Zakonu o turizmu, Organizator ima depozit u visini od 2.000  eura  i garanciju putovanja za kategoriju licence A u visini od 100.000 eura, kojom se za slučaj A) insolventnosti Organizatora putovanja obezbeđuju: 1. troškovi nužnog smeštaja, ishrane i povratka Putnika sa putovanja u mesto polaska u zemlji i inostranstvu, 2. potraživanja uplaćenih sredstava Putnika po osnovu Ugovora o turističkom putovanju, koje Organizator putovanja nije realizovao, 3. potraživanja uplaćenih sredstava Putnika u slučaju otkaza putovanja od strane Putnika, u skladu sa Opštim uslovima putovanja, 4. potraživanja razlike između uplaćenih sredstava po osnovu Ugovora o turističkom putovanju i sredstava sniženih srazmerno neizvršenju ili nepotpunom izvršenju usluga obuhvaćenih Programom putovanja i za slučaj; B) naknade štete obezbeđuje naknada štete, koja se prouzrokuje Putniku neispunjenjem, delimičnim ispunjenjem ili neurednim ispunjenjem obaveza Organizatora putovanja, koje su određene Opštim uslovima i Programom putovanja: 1. za potraživanje uplaćenih sredstava Putnika po osnovu Ugovora o turističkom putovanju koje Organizator putovanja nije realizovao i 2. za potraživanje razlike između uplaćenih sredstava po osnovu Ugovora o turističkom putovanju i sredstava sniženih srazmerno neizvršenju ili nepotpunom izvršenju usluga obuhvaćenih Programom putovanja.

Period pokrića Garancije putovanja je od datuma njenog izdavanja pa do završetka turističkog putovanja, odnosno do povratka Putnika na ugovoreno odredište. Garancija po polisi broj 30000046340 od 01.12.2024.god.  Akcionarskog društva za osiguranje Milenijum osiguranje a.d.o.,Garancija putovanja se aktivira bez odlaganja, odnosno u roku od 14 dana od dana nastanka osiguranog slučaja, Akcionarskog društva za osiguranje Milenijum osiguranje a.d.o., (Putnik svoja prava za naknadu štete ostvaruje na osnovu pravosnanžne i izvršne sudske  presude, odnosno, odluke Arbitražnog suda ili drugog vansudskog rešenja potrošačkog spora, u skladu sa ovim Opštim uslovima i Opštim uslovima YUTE.)

SREĆAN PUT ŽELI VAM VAŠ HALOTRAVEL

Organizator putovanja TA Halo Travel, licenca A br 217/2021. Uz ovaj program važe Opšti uslovi putovanja agencije Halo Travel, koje su putnici dužni da preuzmu prilikom rezervacije, i sa kojim su dužni da se upoznaju, što potvrđuju potpisom na ugovoru o putovanju. Program rađen na bazi minimum 40 prijavljenih putnika. Organizator zadržava pravo da u slučaju nedovoljnog  broja  prijavljenih putnika otkaže putovanje najkasanije 10 dana pre puta.

Cena

po osobi od

REZERVIŠI
Call Now Button