VILA RAŠKOVIĆ - BUDVA LETO 2026.

FIRST MINUTE-PROMOTIVNE CENE

OPIS SMEŠTAJA: 

Vila Rašković nalazi se na 250m od kompleksa Slovenske plaže. Raspolaže 1/2 studijima i 1/3 studiom. Svaka smeštajna jedinica poseduje mini kuhinju sa posuđem, terasom,TV, kupatilom, (WiFi) uključen u cenu, agencija ne garantuje za brzinu i kvalitet interneta. Promena peškira (veliki i mali) je na pola smene. Promena posteljine nije predviđena za boravak do 7 dana, moguća na upit po potrebi. Vila se nalazi na 50m od semafora kod Slovenske plaže, (preko puta bivšeg hotela Kangoo) a u blizini su mnogi restorani, marketi, prodavnice. Moguća je doplata za doručak ili večeru u restoranu preko puta smeštaja.

Legenda: ECO studio bez terase. STD studio sa terasom.

Polazak12.06.19.06.26.06.03.07.10.07.17.07.24.07.31.0707.08.14.08.21.08.28.08.04.09.11.09.
Mogućnost plaćanja na više jednakih mesečnih rata do decembra 2026. bez kamate i uvećanja
Legenda: ECO studio= studio bez terase (koristi prostor u dvorištu), STD =standard studio sa terasom.
PROMOTIVNE CENE SA URAČUNATIM POPUSTOM
Period boravka13.06.- 20.06.20.06. - 27.06.27.06.- 04.07.04.07.- 11.07.11.07.- 18.07.18.07.- 25.07.25.07.- 01.08.01.08.- 08.08.08.08.- 15.08.15.08.- 22.08.22.08.- 29.08.29.08.- 05.09.05.09.- 12.09.12.09.- 19.09.
Broj noći77777777777777
1/2 STD129135149159169179189189189179169159149135
1/2 ECO125129135145149159169169169159149145135125
III osoba u STD115125135139149159169169169159149139135125
dete do 7g.OOOOOOOOOOOOOO
dete do 12g.105119125135139145149149149145139135125119
Vila Rašković Budva – sopstveni ili autobuski prevoz

Vila Rašković Budva uz sopstveni prevoz odličan je izbor za goste koji žele da samostalno organizuju dolazak i provedu odmor u blizini Slovenske plaže. Vila je udaljena oko 250 metara od kompleksa Slovenska plaža, dok se u neposrednoj blizini nalaze restorani, marketi i prodavnice. U ponudi su dvokrevetni i trokrevetni studiji sa mini-kuhinjom, kupatilom, televizorom i WiFi internetom. Aranžman obuhvata sedam noćenja, a pored dolaska sopstvenim vozilom postoji mogućnost doplate za autobuski prevoz iz Niša ili Beograda. Pogledajte termine i cene za Vilu Rašković Budva uz sopstveni prevoz.

CENA ARANŽMANA OBUHVATA:
  • smeštaj na bazi 7 noćenja, zavisno od izabranog datuma polaska,
  • usluge turističke agencije
CENA ARANŽMANA NE OBUHVATA:
  • Autobuski prevoz Niš-Budvat-Niš, ili Beograd – Budva- Beograd, sa uključlenim jednim komadom prtljaga do 20kg, i ručnom torbom,
  • doplata za boravišnu taksu, plaća se prilikom rezervacije u iznosu 1€ po danu po osobi, ukupno 7€ (deca do 12g. ne plaćaju),
  • putno zdravstveno osiguranje ( po cenovniku osig. kompanija),
  • ishrana tokom boravka,
  • fakultativni izleti tokom boravka,
Način plaćanja:

* 40% iznosa aranžmana prilikom rezervacije,

* 30% do 15 dana pre puta,

* 20% do 7 dan pre polaska,

Odloženo plaćanje na 7 mesečnih rata:

* 30% iznosa aranžmana prilikom rezervacije,

* na jednake mesečne do kraja 2026. god. (Bez kamate i bez uvećanja, čekovima, kreditnim karticama, adm.zabranom).

       

DOPLATA ZA 1/1 STD: 70% (isključivo na upit, ukoliko ima raspoloživosti)

CENA PREVOZA: Povratna autobuska karta 65eur, deca do 12 godina 55eura.

Deponovanje čekova, ili overene administrativne zabrane, kreditne kartice obavezno najkasnije 3 dana po rezervaciji

NAPOMENA:

za način plaćanja, neophodno je da se klijent izjasni prilikom rezervacije, i način plaćanja se definiše Ugovorom o putovanju. Za način plaćanja (odloženo u ratama, delom pre delom posle puta), rok za dostavu čekova građana ili adm. zabrane na platu je 3 dana nakon rezervacije. Ukoliko klijent nije deponovao garanciju plaćanja u datom roku, agencija organizator će smatrati da je izabran način plaćanja DO POLASKA. Administrativne zabrane važe za radnike preduzeća/ustanova sa kojima organizator ima ugovor o saradnji i važe na originalnom obrascu organizatora.

Čekovi se datiraju na 10. ili 20.u mesecu, i SVI čekovi moraju na poleđini imati generalije izdavaoca čekova ( b.r.l.k., adresa,tel.).

Prilikom prijave za aranžman, neophodna je kopija pasoša ili lične karte, document važeći min. 3 meseca od datuma povratka 

POPUSTI ZA DECU:

Jedno dete od 0 do 6,99 godina u pratnji 2 punoplatežne osobe besplatno ukoliko koristi zajednički ležaj.

Jedno dete do 11.99 godina, u pratnji 2 punoplatežne osobe plaća iznos 105€-149€, zavisno od termina a po ceni iz cenovnikakoristi treći ležaj sa dve odrasle punoplative osobe.

VAŽNE NAPOMENE

  • Obavezno proveriti u agenciji tačno mesto i vreme polaska dva dana ranije.
  • Putnik je u obavezi da pre prijave proveri važnost i valjanost pasoša ili lične karte, tj putnih dokumenata,
  • Obavezno preuzeti Opšte uslove putovanja organizatora i sa istim se upoznati pre prijave za aranžman,
  • Pročitati i proučiti detaljan opis smeštaja (lokacija, udaljenost od plaže, centra, usluga, servis…) prilikom rezervacije
  • Putnici ulaze u očišćenje, spremljene sobe, ali su u obavezi da tokom boravka sami vode računa o higijeni istih,
  • Putnici su dužni da se pridržavaju kućnog reda (kućni red možete dobiti blagovremeno u agenciji).
  • Agencija ne snosi odgovornost u slučaju da granične ili carinske vlasti ne dozvole izlazak (iz Srbije) klijentu, ili ulazak na teritoriju  Crne Gore, i u tom slučaju se smatra da je putnik odustao od putovanja
  • Broj osoba iz cenovnika ne znači i broj kreveta u studiu/apartmanu, već mogućnost da se smesti taj broj osoba, bilo u standardnim bilo u bračnim krevetima+
  • Obaveza je putnika da se informiše o uslovima i regulativama boravka, lokaciji objekta, prilikom rezervacije aranžmana
OSIGURANJE I GARANCIJA PUTOVANJA:

U skladu sa odredbama Zakonu o turizmu, Organizator ima depozit u visini od 2.000  eura  i garanciju putovanja za kategoriju licence A u visini od 100.000 eura, kojom se za slučaj A) insolventnosti Organizatora putovanja obezbeđuju: 1. troškovi nužnog smeštaja, ishrane i povratka Putnika sa putovanja u mesto polaska u zemlji i inostranstvu, 2. potraživanja uplaćenih sredstava Putnika po osnovu Ugovora o turističkom putovanju, koje Organizator putovanja nije realizovao, 3. potraživanja uplaćenih sredstava Putnika u slučaju otkaza putovanja od strane Putnika, u skladu sa Opštim uslovima putovanja, 4. potraživanja razlike između uplaćenih sredstava po osnovu Ugovora o turističkom putovanju i sredstava sniženih srazmerno neizvršenju ili nepotpunom izvršenju usluga obuhvaćenih Programom putovanja i za slučaj;

B) naknade štete obezbeđuje naknada štete, koja se prouzrokuje Putniku neispunjenjem, delimičnim ispunjenjem ili neurednim ispunjenjem obaveza Organizatora putovanja, koje su određene Opštim uslovima i Programom putovanja: 1. za potraživanje uplaćenih sredstava Putnika po osnovu Ugovora o turističkom putovanju koje Organizator putovanja nije realizovao i 2. za potraživanje razlike između uplaćenih sredstava po osnovu Ugovora o turističkom putovanju i sredstava sniženih srazmerno neizvršenju ili nepotpunom izvršenju usluga obuhvaćenih Programom putovanja.

Period pokrića Garancije putovanja je od datuma njenog izdavanja pa do završetka turističkog putovanja, odnosno do povratka Putnika na ugovoreno odredište. Garancija po polisi broj 30000054598 od 01.12.2025.god.  Akcionarskog društva za osiguranje Milenijum osiguranje a.d.o., Garancija putovanja se aktivira bez odlaganja, odnosno u roku od 14 dana od dana nastanka osiguranog slučaja, Akcionarskog društva za osiguranje Milenijum osiguranje a.d.o., (Putnik svoja prava za naknadu štete ostvaruje na osnovu pravosnanžne i izvršne sudske  presude, odnosno, odluke Arbitražnog suda ili drugog vansudskog rešenja potrošačkog spora, u skladu sa ovim Opštim uslovima i Opštim uslovima YUTE.)

SREĆAN PUT ŽELI VAM VAŠ HALOTRAVEL

Organizator putovanja TA Halo Travel, licenca OTP br.217/2021. Uz ovaj program važe Opšti uslovi putovanja agencije Halo Travel, koje su putnici dužni da preuzmu prilikom rezervacije, i sa kojim su dužni da se upoznaju, što potvrđuju potpisom na ugovoru o putovanju. Program rađen na bazi minimum 30 prijavljenih putnika. Organizator zadržava pravo da u slučaju nedovoljnog broja prijavljenih putnika otkaže putovanje najkasanije 5 dana pre puta.

Cena

po osobi od

REZERVIŠI
POZIV